Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

OSTATNIE SPOTKANIE Z UNIWERSYTETEM DZIECIĘCYM
ZAKOŃCZENIE ROKU "AKADEMICKIEGO"
12 czerwca odbyło się ostatnie już spotkanie projektu Uniwersytet Dziecięcy, w ramach którego uczniowie Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łuszczanowicach wzięli udział w sześciu spotkaniach z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Tematyką tego spotkania były tym razem wakacje, wypoczynek, lato na języku angielskim oraz zjawisko tęczy i rozszczepienia kryształu na zajęciach z fizyki, które wyjątkowo poprowadziła nauczycielka chemii. Po zajęciach odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów, podziękowań oraz małych upominków. Bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie.