Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Obóz sportowy w Centralnym Ośrodku Sportu
W dniach 12-14.06.2017r. uczniowie z klasy I c (grupa sportowa) i uczniowie z klasy II b (grupa lekkoatletyka) przebywali na obozie sportowym w Centralnym Ośrodku Sportu - Centrum Przygotowań Olimpijskich w Spale. Młodzież miała możliwość ćwiczyć w grupach wybrane dyscypliny sportowe. We wtorek zorganizowana została piesza wycieczka do Konewki, gdzie znajduje się najdłuższy naziemny schron kolejowy w Polsce, wzniesiony podczas II wojny światowej (1941). Krótka lekcja z historii podczas obozu sportowego była bardzo mile odebrana przez uczniów. Wyjazd bardzo się udał, a pogoda dopisywała prawie cały czas.