Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku 2016/17
23 czerwca 2017 r. o godz. 8.00 odbyła sie uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/17. Uroczystość uświetnili przybyli goście: pani Joanna Guc – zastępca wójta gminy Kleszczów, pani Renata Szczekocka - kierownik ds. oświaty w UG, ks. Benedykt Stanek – proboszcz parafii w Kleszczowie, rodzice, uczniowie i nauczyciele Liceum i Technikum. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz powitała wszystkich serdecznie, a nastepnie podsumowała pracę uczniów i szkoły w roku szkolnym 2016/2017. W roku szkolnym 2017/18 decyzją Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej stypendium Premiera będą otrzymywać z LO Julia Urbaniak z klasy II a, z TNT Jakub Dudziński z klasy III t. Gratulujemy. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom, pracownikom administracji, za zaangażowanie i ciągłe podnoszenie jakości nauczania i wychowania, bo dzięki wspólnej pracy możemy dzisiaj cieszyć się sukcesami w nauce, sporcie i zachowaniu. Podziękowano także organowi prowadzącemu, Klubowi sportowemu, parafii, rodzicom  za przychylność i współpracę w realizacji wielu zadań.  Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji, która przypomniała wydarzenia roku szkolnego 2016/17. Czas umilił szkolny zespół muzyczny pod opieka p. Sylwestra Czanka.
W klasyfikacji rocznej średnia szkoły wynosi 4,12 natomiast wśród klas liceum i technikum najwyższą średnią uzyskała klasa I c – 4,57. NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ W SZKOLE z Technikum Nowoczesnych Technologii – uzyskał Jakub Dudziński średnia 5,00 z kl. III t , z Liceum Ogólnokształcące – uzyskała Julia Urbaniak średnia 5,30 z klasy II a.Gratulujemy.

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:
Z klasy I a

1. Dominika Kmiecik 5,13 wzorowe
2. Marta Bujacz 5,06 bardzo dobre
3. Monika Ludwiczak 5,00 wzorowe
4. Oliwia Dziuboń 4,81 bardzo dobre
5. Wiktoria Gocałek 4,81 wzorowe

Z klasy I b

1. Wójcik Magdalena 4,94 wzorowe
2. Rozpędowska Marta 4,94 wzorowe
3. Kowalska Julia 4,88 wzorowe
4. Kierasińska Natalia 4,82 wzorowe
5. Włodarczyk Emilia 4,82 wzorowe
6. Idus Marlena 4,78 bardzo dobre
7. Kowalska Wiktoria 4,76 wzorowe

Z klasy I c
1. Cieślak Karolina 5,24 wzorowe
2. Szwajkowska Anna 5,24 wzorowe
3. Banaszczyk Weronika 5,12 wzorowe
4. Łysik Oliwia 5,12 wzorowe
5. Muskała Magdalena 5,00 wzorowe
6. Nowacka Marta 5,00 wzorowe
7. Piechura Adrianna 5,00 wzorowe
8. Cieślik Aleksandra 4,94 wzorowe
9. Zielińska Paulina 4,88 wzorowe
10. Hałaczkiewicz Wiktoria 4,82 bardzo dobre
11. Zinówko Katarzyna 4,82 wzorowe
12. Gala Wiktoria 4,76 wzorowe

Z klasy I t

1. Piotrowski Piotr 4,94 Wzorowe
2. Dziadkiewicz Hubert 4,88 Wzorowe
3. Małecki Kamil 4,88 Wzorowe
4. Palusiński Wojciech 4,75 Bardzo dobre
5. Szadkowski Kamil 4,75 Bardzo dobre

Z klasy II a

1. Urbaniak Julia 5,30 wzorowe
2. Ciężka Monika 5,13 wzorowe
3. Wysocka Magdalena 5,00 wzorowe
4. Gawłowski Hubert 4,88 wzorowe
5. Rogoziński Marcin 4,88 wzorowe
6. Mizera Wiktoria 4,80 wzorowe

Z klasy II c

1. Woch Natalia 5,10 wzorowe
2. Grzesiak Magdalena 5,00 wzorowe
3. Freus Roksana 4,80 wzorowe

Z klasy II t

1. Kaniewski Maciej 4,86 Bardzo dobre

Z klasy III t

1. Dudziński Jakub 5,00 wzorowe
2. Kobiera Mateusz 4,92 wzorowe
3. Rogalski Oskar 4,85 wzorowe

Zgodnie z regulaminem stypendium WÓJTA I RADY GMINY KLESZCZÓW otrzymuje uczeń, który uzyskał średnią minimum 4,00 i co najmniej dobrą ocenę zachowania. W klasyfikacji  na koniec roku stypednium otrzyma 144 uczniów. 
W plebiscycie na najlepszego sportowca Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie w roku 2016/17 zwyciężyli:

1. Widera Oliwia 111 pkt
2. Grzesiak Magdalena 105 pkt
3. Gierach Milena 102 pkt
4. Kowalska Aleksandra 90 pkt
5. Cichowlas Natalia 70 pkt
6. Miskiewicz Marta 61 pkt
Woch Natalia 61 pkt
Wójcik Magdalena 61 pkt
9.Lalek Nikola 60 pkt
10. Gałczyński Mateusz 59 pkt

Nagrody za 100 % frekwencję w roku szkolnym 2016/17 otrzymali:

1. Marta Bujacz klasa I a
2. Marta Rozpędowska
3. Zuzanna Zysiek
4. Magdalena Wójcik
5. Oliwia Trędkiewicz z klasy I b
6. Oliwia Łysik z klasy I c
7. Anna Zbroja z klasy II a
8. Kamil Chłopik
9. Mateusz Makles
10. Bartosz Wróblewski
11. Maciej Jędrzejczyk z klasy II t

Najlepszym czytelnikiem  w Liceum jest Magdalena Muskała z klasy Ic, w Technikum Michał Sujewicz z kl. IIt. Laureatką konkursu na najlepszą recenzję w roku szkolnym 2016/17 zostaje Dominika Kmiecik

Nagrody za szczególnie zaangażowane w życie szkoły otrzymali:

1. Szymona Krawczyka z klasy I a
2. Martynę Morawską z klasy I b
3. Huberta Dziadkiewicza z klasy I t
4. Nikolę Lalek z klasy II b
5. Filipa Tokarskiego z klasy II c
6. Jana Kowalskiego z klasy II t
7. Eryka Łuszczyńskiego z klasy II t
8. Michała Rogowskiego z klasy III t

Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń, słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.