Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki egzaminów zawodowych
25 sierpnia 2017 r. Centralna Komisja Egzaminacyjna w Warszawie i Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi ogłosiła wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, które odbyły się w czerwcu 2017 r. W naszej szkole egzaminy zostały przeprowadzone w kwalifikacji E.18 - Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych. Wszyscy uczniowie klasy III technikum przystąpili do egzaminów pisemnych i praktycznych. Z dumą informujemy, że 100 % uczniów zdało wszystkie egzaminy uzyskując już drugie świadectwo potwierdzajace kwalifikacje zawodowe. Zdawalność tego egzaminu w województwie łodzkim wynosi 69,63%,w tym w części pisemnej wynosi 97,3 %, a w części praktycznej 68,53%. Uroczyste wręczenie dyplomów nastąpi 4 września 2017 r. po rozpoczęciu roku szkolnego. Serdecznie gratulujemy uczniom bardzo wysokich wyników i nauczycielom przygotowujących ich do egzaminów. Szczegóły http://oke.lodz.pl/info.php?i=258