Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans sztafet ZSP Kleszczów do półfinałów wojewódzkich
Dwie drużyny ZSP Kleszczów, chłopców i dziewcząt rywalizowały w dniu 9 października 2018 roku, w sztafetowych biegach przełajowych, które były rozgrywane na Patykach koło Zelowa. Obie ekipy spisały się bardzo dobrze, awansując do dalszej rywalizcji, czyli półfinałów wojewódzkich. Chłopcy wygrali sztafetę, natomiast dziewczyny były drugie. Skład dziewcząt: Milena Gierach, Julia Kowalska, Magdalena Muskała, Joanna Kaczmarczyk, Kornelia Kmita, Magdalena Wójcik, Natalia Kupc, Klaudia Gałwiaczek. Skład chłopców: Igor Świątek, Kamil Szadkowski, Kamil Kałużny, Sergiusz Urbaniak, Marcel Kozłowski, Adam Popiel, Michał Garstka, Jan Stochniałek, Jakub Zych.