Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Stypendia dla najlepszych uczniów klas patronackich PGE
W styczniu spółka PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE po raz trzeci przyznała stypendia najlepszym uczniom klas patronackich PGE za wybitne wyniki w nauce. Wśród nagrodzonych znalazło się 14 uczniów naszej szkoły – 9 z klas technikum mechatronicznego (pod patronatem PGE GiEK S.A. Oddział Kopalnia Węgla Brunatnego):

II m - Wiktor Łażewski, Kacper Szymoniak, Jakub Muszyński
I m – Antoni Łażewski, Dawid Ciupa, Szymon Strzelczyk
Img – Monika Bieniek, Marcin Nowacki, Krzysztof Zabłocki

oraz 5 - z klas automatyków
(pod patronatem PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Bełchatów):

II t - Daniel Prochoń, Kacper Szafrański, Michał Dusza
Itg – Maciej Łakomy, Błażej Kazior.

Stypendyści zostali docenieni za bardzo dobre wyniki w nauce i osiągnięcia edukacyjne w I półroczu roku szkolnego 2019/2020. Wśród kryteriów, które musieli spełnić znalazły między innymi: średnia ocen co najmniej 4,5 z przedmiotów kształcenia zawodowego i bardzo dobra ocena z zachowania. Stypendia przyznane zostały na okres 5 miesięcy, a jego wysokość to 500 zł miesięcznie na każdego ucznia. Gratulujemy nagrodzonym i nadmieniamy, że w klasach mechatroników 29 uczniów spełniło wymagane kryteria, a w klasach automatyków – 7 - dlatego aby wyłonić regulaminową trójkę uczniów z każdej klasy patronackiej musiano zastosować kryteria dodatkowe.