Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Udział w nagraniu Twoja Twarz Brzmi Znajomo
25 lutego 2020 r. kolejny raz grupa 42 uczniów wraz z nauczycielami uczestniczyła w wycieczce do Warszawy. Głównym celem wyjazdu był udział w nagraniu programu rozrywkowego ”Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Młodzież mogła się przekonać w jaki sposób powstają programy z udziałem publiczności i występami na żywo. Uczniowie obserwowali jak wygląda praca w zawodach: charakteryzator, reżyser, prezenter telewizyjny, scenograf, itp. Uczestnicy wycieczki byli bardzo zadowoleni z pobytu w telewizji i długo będziemy wspominać chwile tam spędzone. Wszyscy będziecie mogli nas zobaczyć podczas emisji 2 odcinka 13 edycji programu. Zobacz.