Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

LISTA RANKINGOWA OSÓB ZAKWALIFIKOWANYCH DO UDZIAŁU W PROJEKCIE

 „Europejski wymiar praktyki zawodowej  wśród kleszczowskich mechatroników” o nr 2018-1-PL01-KA102-048155 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w 94,29% oraz ze środków krajowych w 5,71%, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego"  w roku szkolnym 2019/2020

 LISTA GŁÓWNA

  1. Maciej Wilk
  2. Filip Szkudlarek
  3. Tomasz Janich
  4. Wojciech Holajda
  5. Jakub Bąkowicz
  6. Artur Kowalczyk
  7. Adam Popiel
  8. Kamil Radek
  9. Bartłomiej Jarkowski
  10. Bartosz Grzybowski
  11. Kamil Gębicz
  12. Mateusz Karbownik
  13. Mateusz Jenś
  14. Jakub Sobczyk
  15. Natasza Malik
  16. Wiktor Słupecki
  17. Michał Załóg
  18. Oskar Siemieniuk
  19. Cezary Krasowski
  20. Szymon Łaski
  21. Adrian Chałupka
  22. Krystian Nowak
  23. Rafał Szczepański
  24. Piotr Augustyńczyk
  25. Justyna Pietrzak
  26. Hubert Wolniaczyk

LISTA REZERWOWA

  1. Szymon Żak
  2. Szymon Urbański
  3. Wiktor Kośmider
  4. Wiktor Peczka

Uczestnicy zakwalifikowani do udziału w projekcie z listy głównej wyjadą na staż zawodowy w dwóch grupach mobilnościowych.

GRUPA I

Osoby, które wyjadą na staż zawodowy do Drezna w terminie 22.03.- 04.04.2020r.

  1. Maciej Wilk
  2. Filip Szkudlarek
  3. Tomasz Janich
  4. Adam Popiel
  5. Bartłomiej Jarkowski
  6. Bartosz Grzybowski
  7. Kamil Gębicz
  8. Natasza Malik
  9. Michał Załóg
  10. Cezary Krasowski
  11. Adrian Chałupka
  12. Piotr Augustyńczyk
  13. Justyna Pietrzak

GRUPA II

Osoby, które wyjadą na staż zawodowy do Drezna w terminie 10.05.- 23.05.2020r.

  1. Wojciech Holajda
  2. Jakub Bąkowicz
  3. Artur Kowalczyk
  4. Kamil Radek
  5. Mateusz Karbownik
  6. Mateusz Jenś
  7. Jakub Sobczyk
  8. Wiktor Słupecki
  9. Oskar Siemieniuk
  10. Szymon Łaski
  11. Krystian Nowak
  12. Rafał Szczepański
  13. Hubert Wolniaczyk