Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych rozpoczęty
W poniedziałkowe południe 7 października 2019, za sprawą uczniów z klasy 1 bg, część naszej szkoły zmieniła się w oazę spokoju, gdzie w ramach wiedzy o kulturze i Miesiąca Bibliotek Szkolnych prowadzona była animacja, podczas której każdy chętny mógł spróbować swoich sił w jodze. Miejsce ławek zastąpiły maty, a w miejsce szkolnego gwaru pojawiła się relaksująca muzyka. Taka atmosfera panowała podczas całej długiej przerwy i przyciągnęła sporo zaciekawionych osób. Nie wszyscy odważyli się spróbować, lecz ci, którzy się zdecydowali, na pewno nie żałowali, mimo iż nie było łatwo. Była to pierwsza, ale na pewno nie ostatnia taka akcja w tym roku szkolnym. Już teraz możemy zaprosić was na kolejne edycje, które odbywać się będą w każdy poniedziałek października, na długich przerwach. Do zobaczenia! Grupa jogi z 1 bg: Julia Nowak, Olga Zych, Olga Herczyk, Marta Kluska, Wiktoria Zyrka, Klaudia Nita, Piotr Topoła, Kamil Strzelczyk.