Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Jeśli kończysz właśnie szkołę podstawową i zastanawiasz się nad wyborem szkoły mamy coś dla Ciebie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i kierunków, spośród których wybierzesz coś dla siebie. Każda z naszych klas pozwoli Ci uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebne do zdobycia wymarzonego zawodu lub studiowania na wybranym kierunku.

TECHNIKUM NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE:

• posiadają bardzo dobrą bazę dydaktyczną i nowoczesne pracownie tematyczne,
• zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra nauczycielska, zapewniająca wysoki poziom kształcenia, co znajduje wyraz w wynikach 100% zdawalności matur, egzaminów zawodowych, wynikach konkursów czy rywalizacji sportowej,
• najlepsi uczniowie za swoją wytężoną pracę otrzymują stypendia Wójta Gminy Kleszczów,
• szkoła oferuje szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych (koła zainteresowań, koło teatralne, zespół cheerleaders i wiele innych),
• uczniowie technikum odbywają praktyki zawodowe w nowoczesnych zakładach pracy w Polsce i za granicą,
• szkoła uczestniczy w licznych projektach ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jeśli kończysz właśnie  szkołę podstawową i zastanawiasz się nad wyborem szkoły średniej, mamy coś dla Ciebie.
Technikum Nowoczesnych Technologii i Liceum Ogólnokształcące w Kleszczowie oferuje szeroki wachlarz możliwości rozwoju i kierunków, spośród których wybierzesz coś dla siebie. Każda z naszych klas pozwoli Ci uzyskać wiedzę i umiejętności potrzebne do zdobycia wymarzonego zawodu lub studiowania na wybranym kierunku.
Możesz wybierać spośród 2 klas liceum o profilach: medyczno-ratowniczym lub językowym i 2 klas technikum.