Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Mamy już zwycięzców jubileuszowej 10.edycji Dyktanda Kleszczowskiego!
Dnia 12 maja 2019 r. w auli Solpark do jubileuszowej 10 edycji Dyktanda Kleszczowskiego Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kleszczów, zorganizowanej przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie zgłosiło się 153 uczestników. Komisja konkursowa wybrała spośród nich najlepsze prace przyznając tytuł Mistrza i Wicemistrza w czterech kategoriach.
W kategorii szkoła podstawowa/gimnazjum:

Czytaj więcej...

Do zobaczenia 12 maja 2019 r. na jubileuszowej 10. edycji Dyktanda Kleszczowskiego!
Przyjmowanie zgłoszeń grup dobiegła końca ale czekamy jeszcze na zgłoszenia indywidualne do 12 maja 2019 r. , godz.16.50. Dla uczestników przygotowaliśmy szereg niespodzianek ( m.in: koncert Dzwonków Zelowskich, spektakl interaktywny Bez-senność " Teatru Strefa Otwarta z Wrocławia oraz wystawę Szymona Wiatra) i upominki, które zostaną rozlosowane po spektaklu! Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na majówkę z X Dyktandem Kleszczowskim!
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie ma zaszczyt zaprosić Państwa na jubileuszową 10. edycję Dyktanda Kleszczowskiego - Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego pod honorowym patronatem Wójta Gminy Kleszczów, które odbędzie się 12 maja 2019 r. w auli Solpark w Kleszczowie.Dyktando jest konkursem jednoetapowym, o zasięgu ogólnopolskim, w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa klasy VI-VII i gimnazjum; szkoły średnie; OPEN - bez ograniczeń wiekowych. Z każdej kategorii jury wyłania Mistrzów i Wicemistrzów Ortografii.  Zgłoszenia grup zorganizowanych należy przesłać w terminie do 8 maja 2019r., na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj więcej...