Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Influencer, youtuber, vloger – kto jest kim w świecie social mediów?
Influencer, youtuber, vloger - nie wiesz, co te wyrazy oznaczają? Nic dziwnego - tempo, w którym rozwija się internet, jest błyskawiczne. Z medium umożliwiającego szybki dostęp do informacji i kontakt z innymi osobami, stał się bowiem miejscem, w którym można nie tylko pokazać siebie (swoją twórczość, ale i po prostu codzienność), ale i całkiem dobrze na tym zarobić. Wytworzyły się nawet właściwe internetowi zawody. Przeczytaj więc, kto jest kim w internecie i dowiedz się, jak odróżnić influencera od youtubera i vlogera.
Influencer, youtuber, trendsetter, vloger – każda z tych profesji to osobny byt, ale można je łączyć, działając za pośrednictwem różnych social mediów i innych form ekspresji (np. zdjęcie, wideo). Sprawdźcie, o co dokładnie chodzi! Czytaj całość - TUTAJ.