Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI UCZNIÓW BIORĄCYCH UDZIAŁ W STAŻU ZAWODOWYM W NIEMCZECH W RAMACH PROGRAMU PO WER
W dniu 17 listopada 2017r. w ramach zebrania z rodzicami odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne zespołu projektowego z rodzicami uczniów, którzy zakwalifikowali się do udziału w projekcie „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259 i wyjadą na staż zawodowy do Drezna w dwóch grupach  w następujących terminach: 11.03.- 24.03.2018r. oraz  08.04.- 21.04.2018r. Na spotkaniu przedstawiono rodzicom założenia i cele projektu, harmonogram zajęć przygotowawczych do projektu oraz szczegółowy program stażu. Ponadto rodzice zapoznali się z regulaminem udziału uczestników projektu w zagranicznych praktykach zawodowych, którego treść została zamieszczona TUTAJ.
Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".