Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

POWER

REKRUTACJA PO WER dla uczniów klasy III oraz tegorocznych absolwentów Technikum  

17.10.2017r. rozpoczyna się rekrutacja do projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie – gwarancją sukcesu i kariery zawodowej” realizowanego w roku szkolnym 2017/2018 . Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do koordynatora projektu p. Emilii Ławskiej bądź do sekretariatu do dnia 25.10.2017r. do godz. 14:00.

REGULAMIN REKRUTACJI – TUTAJ
FORMULARZ UCZNIA - TUTAJ
FORMULARZ ABSOLWENTA - TUTAJ

POWER

Praktyki zagraniczne - rekrutacja zakończona
Lista główna osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259. Projekt finansowany jest  ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Poniżej znajduje się lista główna  uczestników zakwalifikowanych do udziału w projekcie w roku szkolnym 2017/2018 oraz ich podział na poszczególne mobilności, które odbędą się w następujących terminach: 11.03.- 24.03.2018r. oraz  08.04.- 21.04.2018r.

Czytaj więcej...

POWER

Praktyki zagraniczne – rekrutacja uzupełniająca
Informujemy, że dnia 31 października 2017r. rusza nabór uzupełniający do projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259. Do naboru uzupełniającego mogą zgłosić się chętni uczniowie, którzy uczęszczają w roku szkolnym 2017/2018 do klasy II Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie. Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zapoznanie się z regulaminem rekrutacji, wypełnienie formularza zgłoszeniowego i dostarczenie go do koordynatora projektu p. Emilii Ławskiej do dnia 06.11. 2017r. do godz. 14:00. Po zakończeniu rekrutacji uzupełniającej zostanie stworzona lista rezerwowa osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie, która zostanie zamieszczona na tablicy informacyjnej w ZSP w Kleszczowie oraz na stronie internetowej szkoły www.zspkleszczow.pl. w terminie do 08.11.2017r. do godz.15:00. 

W przypadku gdy uczestnik projektu umieszczony na głównej liście rankingowej z ważnych przyczyn nie będzie mógł uczestniczyć w projekcie lub zostanie skreślony z listy uczestników, jego miejsce zajmie pierwsza osoba z listy rezerwowej. Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin

POWER

Praktyki zagraniczne - lista rezerwowa uczestników
Po zakończeniu rekrutacji uzupełniającej do udziału w projekcie  „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" w roku szkolnym 2017/2018 komisja rekrutacyjna sporządziła listę rezerwową uczestników. Zgodnie z poniższą kolejnością wymienieni uczniowie z klasy II Technikum nowoczesnych Technologii w Kleszczowie mają szansę wziąć udział w dwutygodniowych praktykach zawodowych w Dreźnie, jeśli zwolni się miejsce na głównej liście rankingowej uczestników zakwalifikowanych do projektu. 

1. Piotrowski Piotr
2. Palusiński Wojciech

Projekt finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego".