Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 POWER

Podpisanie umów z uczniami (grupa I) 

20 marca 2017r. pierwsza grupa uczniów wyjeżdżająca na zagraniczny staż zawodowy do Drezna w terminie 26.03. - 08.04.2017r. podpisała z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagoda-Gębicz umowy wraz z załącznikami w ramach realizacji projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". Aby ułatwić proces podpisywania dokumentów, których była cała masa, swoją pomocą służył zespół projektowy: p. Emilia Ławska – koordynator projektu oraz p. Olga Karasińska - nauczyciel języka angielskiego. Ponieważ wyjazd już za kilka dni, życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia i realizacji zamierzonych celów związanych z odbywaniem stażu i pobytem w Niemczech.

POWER

 Podpisanie umów z uczniami (grupa II) 

Oto kolejna grupa, grupa II licząca 14 uczestników, rozpoczyna wkrótce zagraniczny staż zawodowy w Dreźnie w ramach realizacji projektu „Europejska mobilność uczniów i absolwentów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie - gwarancją sukcesu i kariery zawodowej" o nr 2016-1-PL01-KA102-025259 finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) w ramach projektu „Staże zagraniczne dla uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz mobilność kadry kształcenia zawodowego". W dniu 8 maja uczniowie grupy II podpisali z dyrektorem szkoły, panią Agnieszką Nagoda-Gębicz umowy wraz załącznikami, zawierające wszelkie ustalenia i zasady dotyczące udziału w mobilności, jak i po jej zakończeniu. Nad sprawnym przebiegiem procesu podpisywania dokumentów czuwał koordynator projektu, pani Emilia Ławska. Mamy nadzieję, że grupa ta również będzie bardzo zadowolona z udziału w projekcie, z  możliwości odbycia stażu za granicą  oraz poszerzenia swoich kompetencji na wielu płaszczyznach, jak jej poprzednicy. Termin mobilności drugiej grupy to: 14.05. – 27.05.2017r.