Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Drużynowe Biegi Przełajowe
W dniu 02.04.2019r. w Zelowie/Patyki odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe powiatu bełchatowskiego. Drużyna składała się sześciu uczniów, którzy ruszali ze startu wspólnego. Naszą szkołę reprezentowały dwa zespoły dziewcząt i chłopców. Po bardzo zaciętej rywalizacji dziewczęta zajęły pierwsze miejsce i awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 05.04.2019r. w Zgierzu. Chłopcy uzyskali drugie miejsce. Podajemy oba składy: dziewczęta: Milena Gierach, Julia Kowalska, Joanna Kaczmarczyk, Anna Jarek, Natalia Kupc, Estera Cieślik, Magdalena Wójcik, chłopcy: Marcel Kozłowski, Sergiusz Urbaniak, Igor Świątek, Kacper Szymoniak, Kamil Kałużny, Adam Popiel, Jakub Zych. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.