Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biegacze z ZSP Kleszczów z awansami na zawody wojewódzkie
W dniu 20 września 2019 roku na Patykach koło Zelowa odbyły się indywidualne biegi przełajowe. Swoją reprezentację miał ZSP w Kleszczowie. Szkołę reprezentowało  5 dziewcząt i 14 chłopców. Wśród dziewcząt najlepiej spisały się Anna Jarek, która zajęła III miejsce oraz Nikola Góra, która przybiegła na IV miejscu. Obydwie biegaczki uzyskały prawo startu na zawodach wojewódzkich. Chłopcy nie chcieli być gorsi od swoich koleżanek i również dwóch z nich uzyskało prawo startu w zawodach wojewódzkich. Najwyżej uplasował się Mikołaj Słowiński, który zajął II miejsce, a tuż za nim przybiegł Marcel Kozłowski. Prócz wyżej wymienionej czwórki, bardzo dobre miejsca zajęli również Joanna Kaczmarczyk – VII miejsce, Aleksandra Rogut – XI miejsce, Adrian Chrząszcz – VII miejsce, Sergiusz Urbaniak – VIII miejsce.
Opiekunami na zawodach byli: Tomasz Bednarski i Marcin Szymak.