Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans sztafety męskiej do finału wojewódzkiego
W dniu 15 października 2019 roku na Patykach koło Zelowa, odbyły się sztafetowe biegi przełajowe w ramach licealiady. Dwie pierwsze drużyny awansowały do finału wojewódzkiego. Nasza drużyna chłopców pewnie pokonała wszystkich rywali i będzie reprezentowała nasz powiat w finale. Skład: Jakub Kokosiński, Igor Świątek, Adrian Chrząszcz, Sergiusz Urbaniak, Dawid Drzazga, Filip Dzieciątkowski, Mikołaj Słowiński, Marcel Kozłowski. Rezerwowi: Kacper Szymoniak, Kamil Kałużny, Dawid Miarka. Opiekunami byli: mgr Tomasz Bednarski i mgr Marcin Szymak.