Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody pływackie
W dniu 18.10.2019r. w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa powiatu bełchatowskiego w pływaniu drużynowym. Naszą Szkołę reprezentowały sztafety, dziewcząt i chłopców w każdej po sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do półfinału wojewódzkiego, który odbędzie się 7 listopada w Piotrkowie Trybunalskim. Drużyna dziewcząt zajęła drugie miejsce.
Poniżej przedstawiamy składy:
- dziewczęta: Głowacka Julia, Mikłaszewska Svenja, Alama Aleksandra, Biernacka Julia, Jędrzejewska Anna, Kurzydlak Martyna, - rezerwowe:, Pajęcka Anna, Aleksanderek Katarzyna, Bednarska-Goworek Oliwia,
- chłopcy: Kośmider Wiktor, Lizurej Jakub, Świątek Igor, Profic Szymon, Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, - rezerwowi: Muszyński Jakub.
Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak i Robert Pawlicki.