Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowe zawody w piłce ręcznej
W dniach 30 i 31 października w naszej szkole na hali sportowej odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej dziewcząt i chłopców. W środę rywalizowały dziewczęta a w następnym dniu chłopcy. Po zaciętej i wyrównanej walce dziewczęta zostały sklasyfikowane na miejscu V-VII, chłopcy natomiast wywalczyli III miejsce w powiecie. Dziewczęta wystąpiły w składzie: Oliwia Bednarska-Goworek, Martyna Beśka, Wiktoria Chomen, Michalina Dworzyńska, Olga Dybicz, Nikola Góra, Wiktoria Krzak, Kinga Mielczarek, Svenja Miklaszewska, Wiktoria Pawełoszek, Klaudia Pietrzyk, Aleksandra Sukiennik, Kinga Wysocka, Magdalena Zalewska.  W drużynie chłopców zagrali: Dawid Dyla, Piotr Dzbik, Mikołaj Grzybek, Szymon Łaski, Wiktor Łażewski, Sebastian Łyźniak, Norbert Mordal, Wojciech Palusiński, Oskar Siemieniuk, Jakub Skrzypek, Mikołaj Słowiński, Jan Stochniałek, Kacper Szymoniak, Filip Zatorski.