Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zawody pływackie
W dniu 06.11.2019r. w Piotrkowie Trybunalski odbył się półfinał mistrzostw województwa łódzkiego w pływaniu chłopców. Naszą Szkołę reprezentowała sztafeta składająca się z sześciu zawodników. Uczniowie mieli do przepłynięcia 50m stylem dowolnym w sztafecie i każdy po 50m jednym stylem pływackim indywidualnie. Drużyna chłopców zwyciężyła i awansowała do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 15 listopada 2019r. w Zgierzu. Skład drużyny: Kośmider Wiktor, Lizurej Jakub, Profic Szymon, Profic Tomasz, Włodarczyk Antoni, Muszyński Jakub, oraz rezerwowy Świątek Igor. Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.  Opiekunami podczas zawodów byli Marta Szataniak i Robert Pawlicki.