Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Awans na Mistrzostwa Polski w unihokeju dziewcząt!
W dniu 10.12.2019r. w Uniejowie odbył się turniej wojewódzki w unihokeju dziewcząt. Nasze zawodniczki we wspaniałym stylu wygrały wszystkie spotkania awansując pierwszy raz w historii szkoły na Mistrzostwa Polski. Zwyciężyły z zespołami z Radomska, Łęczycy, Sieradza oraz Skierniewic. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Wojakowska, Julia Zysiek, Wiktoria Nowakowska, Aleksandra Rogut, Aleksandra Krawczyk, Kinga Wysocka, Svenja Mikłaszewska, Alicja Włodarczyk, Julia Dyderska, Anna Jarek. Opiekunami byli: pani Katarzyna Woźniak i pan Tomasz Bednarski.