Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej dziewcząt
W dniu 14.02.2020r. w Bełchatowie odbyły się zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach wzięło udział 7 drużyn z naszego powiatu. Nasze zawodniczki rozegrały mecze z I LO Bełchatów, ZSP 2 Bełchatów oraz ZSP Szczerców aby ostatecznie wywalczyć bardzo dobre III miejsce. Szkołę reprezentowały: Aleksandra Sukiennik, Kinga Zając, Julia Zając, Wiktoria Pawełoszek, Magdalena Głowacz, Wiktoria Krzak, Paulina Modlińska, Klaudia Pietrzyk, Natalia Łukasińska,Kinga Mielczarek, Magdalena Zalewska, Martyna Beśka.