Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

III miejsce piłkarzy nożnych ZSP Kleszczów
4 marca 2020 roku w Opocznie odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego w piłce nożnej chłopców szkół ponadpodstawowych Zrzeszenia LZS. Początek rywalizacji to dwa zwycięstwa, jednak dwa następne mecze nie przebiegły zgodnie z przewidywaniami, co ostatecznie dało naszej drużynie III miejsce. Skład: Mikołaj Słowiński – bramkarz, Marcel Majchrowski, Kacper Zatorski, Filip Zatorski, Adrian Chrząszcz, Mikołaj Michalczyk, Kacper Szymoniak, Jakub Zych, Dawid Dyła, Kacper Wiernicki, Michał Garstka, Filip Majcherek.
Opiekunem drużyny był mgr Marcin Szymak.