Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Marszałek województwa łódzkiego w naszej szkole
W czwartek 28 stycznia 2016 r. marszałek województwa łódzkiego, Witold Stępień odwiedził naszą szkołę. W obecności zastępcy wójta Gminy Kleszczów Joanny Guc, pan marszałek obejrzał szkołę i klasy lekcyjne, w tym także pracownie do prowadzenia zajęć z przedmiotów zawodowych. Pan marszałek przekazał pani dyrektor, nauczycielom i uczniom, a także zastępcy wójta, gratulacje z okazji zwycięstwa w rankingu Perspektyw. Technikum Nowoczesnych Technologii otrzymało certyfikat „Łódzkie promuje”. Jest on przyznawany podmiotom, z których nasz region może być dumny.

  

NAJLEPSZE SZKOŁY W POLSCE
Technikum Nowoczesnych Technologii – najlepsze technikum w Polsce, I miejsce w województwie łódzkim, I miejsce w rankingu maturalnym w Polsce, I miejsce w rankingu egzaminów zawodowych w Polsce. Liceum Ogólnokształcące – 39 miejsce w województwie łódzkim. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym absolwentom z rocznika 2015 r. za ten ogromny sukces. 
14 stycznia 2016 r. uczestniczyliśmy w uroczystej gali finałowej, która odbyła się audytorium Uniwersytetu Warszawskiego. Gala zgromadziła dyrektorów, nauczycieli i uczniów z kilkudziesięciu najlepszych polskich liceów i techników, rektorów szkół wyższych, samorządowców, kuratorów oświaty i dyrektorów okręgowych komisji egzaminacyjnych oraz wiceministra edukacji narodowej Macieja Kopeć.

Czytaj więcej...