Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia strzeleckie
W dniu 14 września 2017 r. Okręgowy Klub Strzelectwa Sportowego „10 – ka" zorganizował na Strzelnicy Miejskiej w Katarzynowie zajęcia strzeleckie dla uczniów naszej szkoły w strzelaniu z karabinu. Celem zajęć było podniesienie wyszkolenia strzeleckiego młodzieży oraz wyłonienie najlepszych strzelców. Uczestnicy zajęć strzelali w konkurencji karabin sportowy (tarcza regulaminowa, przyrządy celownicze zamknięte) oraz karabin sportowy (przyrządy celownicze otwarte). Strzelało ogółem 100 zawodników klas pierwszych liceum i technikum. Do klasyfikacji zaliczono łączną ilość punktów z obu konkurencji.
Najlepsze wyniki wśród uczniów uzyskali :
Kmita Kornelia -169 pkt,
Szczepański Rafał - 149pkt,
Bąkowicz Jakub141pkt.
W klasyfikacji nauczycieli najlepsi byli :
Szczepaniak Piotr - 162 pkt
Szataniak Marta - 116 pkt
Harciarek Anna - 113 pkt
Siedlarek Ewa - 111 pkt
Wszystkim Gratulujemy i zachęcamy do udziału w zajęciach i zawodach strzeleckich w roku szkolnym.