Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

XVII Regionalny Marsz na Orientację Borowskie Góry 2017
16 września 2017 r. szesnaście drużyn stanęło na starcie XVII Regionalnego Marszu na Orientację Borowskie Góry 2017. Impreza, która rozpoczęła się na Rynku Grocholskim, a zakończyła na Borowskich Górach, zorganizowana została przez Regionalne Towarzystwo Społeczno - Kulturalne "eRSKa". Złoto i serbro zajęły drużyny reprezentujące ZSP Kleszczów.
1 Miejsce drużyna w składzie : Nikola Lalek, Magdalena Wójcik, Natalia Kierasińska.
2 miejsce drużna w składzie : Magdalena Muskała, Katarzyna Zinówko, Wiktoria Gala.
Podczas marszu drużyny rywalizowały w 4 konkurencjach : strzelanie z karabinu pneumatycznego, udzielania I pomocy przedmedycznej, rzutu granatem i quizu historycznego. Opiekunami i mentorami drużyn byli :Ewelina Kuc i Piotr Szczepaniak.