Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminny Piknik Profilaktyczny pod hasłem „Jestem bezpieczny…”.
28 września 2017 r. w Szkole Podstawowej im Mikołaja Kopernika w Łękińsku odbył się pierwszy Gminny Piknik Profilaktyczny pod hasłem „Jestem bezpieczny…”.  Partnerem akcji był Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Nasi uczniowie z klas ratowniczo – medycznych pod fachową opieką nauczyciela pana Piotra Szczepaniaka uczyli małych i dużych mieszkańców naszej gminy jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej. Bardzo dużym powodzeniem cieszyło się również stanowisko ze sztucznymi ranami. Mamy nadzieje, że przekazane informacje dotyczące bezpieczeństwa pozostaną na długo w pamięci dzieci i ich rodziców.