Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "[email protected]"
27 września 2017 roku odbyły się w naszej szkole eliminacje do Ogólnopolskiego Matematycznego Konkursu „[email protected]".  Do tego etapu przystąpiły dwie drużyny z naszej szkoły. Drużyna z LO w składzie: Hubert Gawłowski, Monika Ciężka i Marcin Rogoziński oraz drużyna z TNT w składzie: Mateusz Kotyla, Kamil Chłopik i Piotr Piotrowski. Do finału konkursu awansowała drużyna Z TNT -jako jedna z dwudziestu drużyn z całej Polski zakwalifikowanych z najlepszymi wynikami. Finał odbył się 18 października 2017 r w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Po kolejnych zmaganiach konkursowych drużyna z TNT w Kleszczowie zajęła bardzo dobre trzecie miejsce. Serdecznie gratulujemy!