Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie z rodzicami 17. 11. 2017 r.
Serdecznie zapraszamy na II spotkanie rodziców uczniów klas Liceum i Technikum, które odbędzie się 17 listopada 2017 r. o
godz. 16.00
Porządek spotkania: 

1. W auli Solparku: Szkolenie profilaktyczno – wychowawcze dla rodziców i nauczycieli nt. "Skuteczna komunikacja z dzieckiem alternatywą dla tabletów i smartfonów” Szkolenie poprowadzą specjaliści z CENTRUM ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW SPOŁECZNYCH. Czas trwania do 1 godz.
2. spotkanie z wychowawcami w klasach

Tematyka spotkania :
• Omówienie wyników uczenia i zachowania uczniów
• Osiągnięcia szkoły i uczniów, udział w konkursach szkolnych i pozaszkolnych, aktywność uczniów.
3. indywidualne konsultacje z nauczycielami poszczególnych przedmiotów
4. indywidualne konsultacje z pedagogiem, doradcą zawodowym, psychologiem
5. spotkanie prezydium Rady Rodziców z dyrektorem szkoły.