Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkolaki z Łękińska na zajęciach w ZSP w Kleszczowie
W dniu 16 listopada 2017r. zawitały do naszej szkoły dwie grupy przedszkolaków wraz z nauczycielkami. W ramach projektu „Akademia Przedszkolaka” dzieci wzięły udział w zajęciach z geografii oraz z języka niemieckiego. Na lekcji geografii przedszkolaki uczyły się o kosmosie i planetach, zaś na języku niemieckim poznały kilka podstawowych słówek z zakresu tematyki: warzywa i owoce. Warto zaznaczyć, że w czasie tych zajęć to nasi uczniowie mieli możliwość wcielić się w rolę nauczycieli i poprowadzić lekcje z dziećmi. Mamy nadzieję, że przedszkolakom się u nas podobało oraz poprzez udział w zajęciach wzbogaciły swoją wiedzę.