Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gala z okazji 25-lecia klubu sportowego LKS OMEGA Kleszczów
1 grudnia 2017r. w auli kompleksu SOLPARK odbyła się gala z okazji 25-lecia klubu sportowego LKS OMEGA Kleszczów oraz plebiscyt na najlepszego sportowca gminy Kleszczów 2017r. W dziesiątce najlepszych sportowców znalazło się aż pięciu uczniów oraz trzy absolwentki naszej szkoły:
2. Karolina Iznerowicz – lekkoatletyka (absolwent)
3. Klaudia Ołubek – podnoszenie ciężarów (absolwent)
6. Milena Gierach – lekkoatletyka
7. Błażej Miara, Krzysztof Kociniak, Paweł Pajęcki – piłka nożna
8. Agnieszka Kuśmierek – lekkoatletyka (absolwent)
9. Oliwia Widera – karate
Pani Dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz, pan Marek Jarząbkowski - nauczyciel wychowania fizycznego oraz trzy absolwentki naszej szkoły: Barbara Wasilewska, Marta Olczyk i Weronika Chojka zostali uhonorowani statuetką dla zasłużonych z okazji 25-lecia klubu.  Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Następnie pani dyrektor przekazała życzenia, list gratulacyjny i kwiaty na ręce prezesa Jana Gurazdy i członków zarzadu klubu z okazji Jubileuszu 25-lecia klubu sportowego LKS OMEGA Kleszczów.