Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Przedszkolaki w ZSP na zajęciach z biologii i pierwszej pomocy przedmedycznej
12 grudnia odwiedzili nasz zespół uczniowie z przedszkola w Łękińsku. Podczas zajęć biologii przygotowanych przez panią Joannę Durkę dzieciaki oglądały owady pod mikroskopem.  W zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej uczestniczyły chętnie, zakładały rękawiczki, poznawały numery alarmowe, układały do pozycji bezpiecznej oraz wykonywały resuscytację krążeniowo-oddechową na fantomie. Zajęcia przygotował Piotr Szczepaniak. W realizacji zadania bardzo intensywnie uczestniczyła klasa III C której bardzo dziękujemy.