Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zimowy poligon strzelecki pod hasłem „Szkoła i mundur – Jesień 2017”
21.12.2017 chętni uczniowie uczestniczyli w zajęciach strzeleckich zorganizowanych przez klub 10-tka Radomsko, podczas których mogli sprawdzić się w celności z karabinu o zapłonie bocznym 5,6 mm, karabinie o zapłonie centralnym 7.62 mm, pistolecie sportowym 5,6 mm i pistolecie szturmowym 9 mm. Udział wzięło 30 uczniów opiekę z ramienia szkoły sprawowało 3 nauczycieli. Szkolenie strzeleckie zostało zorganizowane z dotacji Ministra Obrony Narodowej.

Wyniki po podsumowaniu wszystkich strzelań :
1 miejsce Szcześniak Mateusz
2 miejsce Gałczyński Mateusz
3 miejsce Zych Karol
4 miejsce Skrzypek Dominik
5 miejsce Kowalska Julia
6 miejsce Lechowski Bartłomiej
wyróżnienie otrzymali :
Weronika Krzemień
Adrian Pietrzyk
uczniowie otrzymali nagrody i dyplomy.
Wśród nauczycieli:
1 miejsce Piotr Szczepaniak
2 miejsce Marek Jarząbkowski.