Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie bierze udział w projekcie kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci – Cybernauci. Projekt jest realizowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Bezpieczna+”. Zadbanie o bezpieczeństwo w Internecie jest wspólnym zadaniem całej społeczności szkolnej, dlatego włączyliśmy się w realizację projektu „Cybernauci”, którego celem jest podniesienie kompetencji w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia. W ramach projektu w najbliższych dniach zostanie zaproszony do szkoły Emisariusz, który poprowadzi zajęcia z uczniami, nauczycielami i rodzicami. Zapraszamy.