Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczta dla smakosza
Nie sama nauką człowiek żyje, dlatego internacka młodzież tłumnie przybyła na kulinarny spektakl w wykonaniu pana Mirosława Drewniaka - polskiego mistrza kuchni, autora publikacji o tematyce gastronomicznej oraz licznych książek kulinarnych. Wychowankowie z wypiekami na twarzy oglądali gastronomiczne show. Niektórzy odważyli się na wspólne kucharzenie z panem Drewniakiem. Wszyscy z entuzjazmem zgłosili się do próbowania przygotowanych potraw, które były pyszne. Daniem głównym był rosyjsko – francuski mezalians, czyli boeuf a’la stronogow. Każdy kto spróbował deseru - bananów w karmelu maślanym, aromatyzowanych limonką i malinami, czuł przedsmak niebiańskiej rozkoszy. Degustację uatrakcyjniły opowieści z nutą ognia. Wszyscy byli pod wrażeniem i dopytywali się o termin kolejnego live cooking show.