Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Sukcesy w konkursie TECHNIK ABSOLWENT 2017 SIMP
24 lutego 2018 r. w sobotę w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej w Piotrkowie Trybunalskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród i dyplomów laureatom XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich dla absolwentów średnich szkół technicznych „Technik Absolwent 2017”, w której uczestniczyła pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz. Spotkanie uświetnili swoją obecnością: poseł RP Grzegorz Wojciechowski, Prezes SIMP Edward Midera i liczni członkowie zarządu, przedstawiciele organów prowadzących i szkół. W tym roku na 27 nagrodzonych w rejonie piotrkowskim, aż 8 to tegoroczni absolwenci Technikum Nowoczesnych Technologii im. Jana Pawła II w Kleszczowie. Wyniki ogólnopolskie są następujące:
II miejsce Mateusz Markiewicz,
II miejsce Adam Retke,
III miejsce Marcin Muskała,
III miejsce Krystian Dąbkiewicz,
III miejsce Wiktor Tkaczyński,
wyróżnienie: Patryk Baran, Szymon Balsam, Martyna Rybak.
GRATULUJEMY! 
Celem konkursu jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie. Konkurs organizowany pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wszystkie
zdjęcia z uroczystości zostały wykonane przez naszą tegoroczną absolwentkę Liceum Ogólnokształcącego Kasię Mroczkowską - Dziękujemy.
http://tvntl.pl/2018/02/27/kurier/najlepsi-absolwenci-technikow-regionie-wyroznieni
http://simp.pl/ogolnopolski-konkurs-o-dyplom-i-nagrode-prezesa-simp-dla-absolwentow-srednich-szkol-technicznych-technik-absolwent