Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Polo tv- „ Polo Star”
6 marca 2018 roku uczniowie klasy I A, I B i III B uczestniczyli w nagraniu programu telewizji Polo Tv „Polo Star”, które odbyło się w warszawskim Explosion Club.  Podczas nagrania programu dziewczęta i chłopcy wystąpili jako publiczność muzycznego show, w którym uczestnicy walczą o tytuł „Gwiazdy Disco Polo” wykonując przed jury znane utwory tego gatunku muzycznego. W składzie jury pojawili się: uwielbiana przez fanów gwiazda disco polo – Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi. Trzej pozostali członkowie jury to: Marcin Miller z Boys, lider formacji Weekend Radek Liszewski oraz superbohater disco polo Czadoman. Show poprowadzili Edyta Folwarska i Marcin Miller. Dzięki udziałowi w nagraniu uczniowie poznali gwiazdy disco polo, mieli możliwość tańczyć i bawić się w ich towarzystwie a także zobaczyć kulisy powstawania programu telewizyjnego, pracę operatorów kamer, wizażystów oraz organizację całego zaplecza produkcji.  Zapraszamy do śledzenia 6 edycji programu „Polo Star” i wyglądania znajomych twarzy. :-)