Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Licealista w Przedszkolu
W ramach realizacji projektu "Licealista w Przedszkolu", 23.03.2018 r. grupa uczniów klasy I A wraz z p. M. Bugajską odwiedzili Publiczne Przedszkole Samorządowe w Kleszczowie.Uczniowie przygotowali krótkie lekcje języka angielskiego poświęcone tematyce nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Wszystkie grupy przedszkolaków poznały angielskie słownictwo związane z Wielkanocą, śpiewały piosenki. Nie zabrakło również szukania czekoladowych jajeczek, a największą atrakcją okazał się Zajączek Wielkanocny. Wszyscy świetnie spędziliśmy czas w trakcie tych zajęć. Nauka języka angielskiego staje się jeszcze bardziej skuteczna, zwłaszcza gdy możemy połączyć ją z dobrą zabawą. Zapraszamy do fotorelacji!