Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Otwarty Szkoły już za nami!
12 kwietnia 2018 r. w godzinach od 10.00 do 15.00 drzwi naszej szkoły były otwarte dla gimnazjalistów i ich rodziców. Dla naszych gości przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji. Oprócz promocji kierunków kształcenia, gimnazjaliści mogli uczestniczyć w licznych konkursach m. im: „Palcem po mapie”, „Master Kleszcz”, w Turnieju Szachowym oraz „Zielonej loterii” z atrakcyjnymi nagrodami. Na terenie szkoły odbywały się doświadczenia fizyczno- chemiczne, mechatroniczne, pokazy pierwszej pomocy przedmedycznej, pokazy układania kostki Rubika i kubków Speed Stacks, warsztaty językowe, prezentacje robotów i sprzętu mechatronicznego. W szkolnej kawiarence goście mogli skosztować pysznych polskich ciast przygotowanych przez naszych uczniów. Przed klasopracowniami językowymi można było poczęstować się pysznymi przekąskami kuchni niemieckiej i hiszpańskiej.
Dziękujemy Wszystkim za przybycie do naszej szkoły!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Dnia Otwartego.