Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 

Z wizytą w firmie Haering

26 kwietnia 2018 r. uczniowie klasy II t uczestniczyli w wycieczce szkolnej do firmy Haering Polska Sp. z o.o. w Piotrkowie Tryb. Pracownicy firmy zapoznali młodzież z historią i działalnością przedsiębiorstwa, a następnie oprowadzili uczniów po dziale produkcji i po centrum kształcenia praktycznego - Akademii. Uczniowie zwiedzili halę produkcyjną, magazyny, wydział kontroli jakości oraz zapoznali się z organizacją produkcji w nowoczesnym zakładzie pracy. W budynku akademii zobaczyli park maszynowy, sale dydaktyczne oraz stołówkę zakładową, w której na zakończenie wizyty zostali podjęci obiadem.