Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

VII Prezentacje Szkół Ponadgimnazjalnych
25 maja 2018 roku nasza szkoła wzięła udział w VII Prezentacji Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowanej przez Starostwo Powiatowe w Bełchatowie. W tym roku gościliśmy w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Broniewskiego. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Młodzież gimnazjalna miała możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół Ponadgimnazjalych, porozmawiania z uczniami i obecnymi nauczycielami. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i miłe przyjęcie.
http://www.powiat-belchatowski.pl/powiat-t70/aktualnosci-a75/szkoly-srednie-prezentowaly-swoje-atuty-r14987