Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

I Miejsce w Wojewódzkim XXII Ogólnopolskim
Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym - KLESZCZOWSCY DOMINATORZY!
W dniu 30 maja 2018 roku na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Doskonalenia  Jazdy w Sieradzu odbył się finał wojewódzki XXII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego pod Patronatem Marszałka  Województwa Łódzkiego, wystartowały w nim 22 najlepsze szkoły w naszym województwie. Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach; test z przepisów o ruchu drogowym, test ze znajomości historii motoryzacji, testprzejazdów przez skrzyżowania, pierwsza pomoc przedmedyczna, następnie jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem oraz obsługa codzienna samochodu. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny, które zdominowały turniej. Zwyciężyli dominatorzy czyli Mateusz Sołtys, Adrian Pietrzyk, Kamil Zatorski drugie rewelacyjne miejsce zajęła drużyna: Weronika Piątczak, Bartłomiej Lechowski i Mateusz Szcześniak. Uczniowie awansowali na finał ogólnopolski który odbędzie się w dniach 12-13 czerwca w Białymstoku. Gratulujemy.