Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Centralne Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze” w Bornym Sulinowie
W dniach 5-8 czerwca 2018 uczniowie naszej szkoły w składzie Bartłomiej Dąbrowski, Bartosz Pieniążek, Mateusz Gałczyński wzieli udział w Finale Centralnym 41 Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak Żołnierze” w Bornym Sulinowie. Zawody te były zwieńczeniem eliminacji wojewódzkich i jako ich zwycięzcy reprezentowali województwo Łódzkie na zawodach centralnych. Rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych, strzelaniu, rzucie granatem, pierwszej pomocy przedmedycznej na polu walki oraz w biegu  na orientację. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie jak na Mistrzostwa Polski przystało. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, zostawiając zdrowie i zaangażowanie w każdej konkurencji. Mateusz Gałczyński wywalczył III miejsce w strzelaniu z kbks. Zespół zajął VIII miejsce. Dziękujemy chłopakom za ich wysiłek, zaangażowanie i oczywiście GRATULUJEMY. Jesteście 1 w Łódzkim i 8 drużyną w Polsce.