Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ZŁOTY CERTYFIKAT DLA SZKOŁY
8 czerwca 2018 pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz została zaproszona na XXXII Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji w roku szkolnym 2017/2018 organizowane przez Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego we współpracy z partnerami. Uroczystość odbyła w Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskiego w Muzeum Miasta Łodzi. Podczas Gali Podsumowania, która miała charakter wyjątkowego spotkania ze względu na liczny udział dyrektorów szkół, prezesów różnych firm przemysłowych i usługowych, pracowników naukowych wyższych uczelni, uzdolnionych uczniów i nauczycieli prezentujących wysoki poziom refleksji pedagogicznej, nastąpiło wręczenie tytułów i certyfikatów. Celem Podsumowania Ruchu Innowacyjnego jest przedstawienie efektów procesu kształcenia. Podczas spotkania prezentowane były dokonania edukacyjne i innowacje pedagogiczne wdrażane w szkołach i placówkach oświatowych województwa łódzkiego. Podsumowanie Ruchu Innowacyjnego w Edukacji jest objęte patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej, Wojewody Łódzkiego Zbigniewa Rau, Marszałka Województwa Łódzkiego Witolda Stępnia, Prezydenta Miasta Łodzi Hanny Zdanowskiej, Łódzkiego Kuratora Oświaty Grzegorza Wierzchowskiego, Ośrodka Rozwoju Edukacji, Fundację Rozwoju Systemu Edukacji, Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Centrów Kształcenia Praktycznego. Nasza szkoła uzyskała najwyższe wyróżnienie złoty certyfikat KREATOR INNOWCJI za znaczące osiągnięcia w działalności innowacyjnej dla edukacji. Wnioski o przyznanie tytułów i certyfikatów rozpatruje specjalnie powoływana Kapituła Konkursów Innowacyjnych, której przewodniczącą jest Małgorzata Brzezińska Konsul Honorowy Wielkiej Brytanii. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, bo dzieki wspólnej pracy otrzymujemy tak cenne wyróżnienia.