Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rozstrzygnięcie konkursu Bezpieczna Elektryczność
W dniu 13 czerwca 2018 r. odbył się uroczysty finał VIII edycji regionalnego konkursu Bezpieczna Elektryczność. Spotkanie odbyło się w Centrum Kształcenia Praktycznego w Bełchatowie. W tegorocznej edycji wzięło udział około 250 uczniów z 3 powiatów. W finale wyłoniono najlepszą 10, wśród których znalazło się 6 uczniów Technikum Nowoczesnych Technologii w Kleszczowie. I miejsce zajął Nasz uczeń III klasy, kol. Damian Strumiłło. II miejsce przypadło tegorocznemu absolwentowi, kol. Bartłomiejowi Błaszczykowi. Po raz kolejny Nasza szkoła uzyskała I miejsce, wśród szkół biorących udział w konkursie. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy.