Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uniwersytet Dzięcięcy
W środę 13 czerwca 2018 odbyło się ostatnie już spotkanie w ramach projektu „Uniwersytet dziecięcy”. Po raz szósty odwiedzili nas młodzi uczniowie z Publicznego Przedszkola Samorządowego w Łuszczanowicach. Podczas tego spotkania dzieci na lekcji języka angielskiego uczyły się i utrwalały  słownictwo związane z tematem wakacje, lato, wypoczynek, a na lekcji fizyki uczyły się o zjawisku tęczy i rozszczepieniu kryształu. Zajęcia dla najmłodszych poprowadzili uczniowie z klasy II b oraz II t. Po zajęciach odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych dyplomów, podziękowań i drobnych upominków. Bardzo dziękujemy za współpracę i zaangażowanie. 
GALERIA