Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najlepsi uczniowie w województwie łódzkim - Sprawni jak żołnierze
11 czerwca 2018 r. uczestniczyliśmy w wojewódzkimm podsumowaniu. Kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski spotkał się oraz wręczył puchary i nagrody laureatom Wojewódzkich Zawodów Sportowo – Obronnych „Sprawni jak żołnierze – 2018”. Zwycięskie drużyny dziewcząt i chłopców otrzymały puchary i upominki. XLI Wojewódzkie Zawody Sportowo-Obronne „Sprawni jak Żołnierze – 2018” zostały rozegrane 24 maja w Wieluniu. Wzięło w nich udział 17 drużyn dziewcząt i 19 drużyn chłopców. Uczniowie rywalizowali w pięciu konkurencjach: strzelanie, pierwsza pomoc przedmedyczna, rzut granatem, tor sprawnościowy oraz bieg na orientację. W kategorii dziewcząt miejsce  drugie zajęła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. W kategorii chłopców zwyciężyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie. Za nimi uplasowały się kolejno drużyny z Liceum Ogólnokształcącego w Poddębicach i Zespołu Szkół nr 1 w Wieluniu. Łódzki kurator oświaty Grzegorz Wierzchowski podczas uroczystości zorganizowanej w Muzeum Ziemi Wieluńskiej podziękował także panu Piotrowi Szczepaniakowi za przygotowanie uczniów do startu w zawodach. Gratulujemy!