Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/18
22 czerwca 2018 r. o godz. 8.00 odbyła sie uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2017/18. Uroczystość uświetnili przybyli goście:  pan Michał Michałek - przewodniczący Rady Gminy Kleszczów, pani Renata Szczekocka - kierownik ds. oświaty w UG reprezentująca Wójta Gminy Kleszczów, pani Ewa Rogut - przewodnicząca Rady Rodziców,  rodzice, uczniowie i nauczyciele Liceum i Technikum. Pani dyrektor Agnieszka Nagoda-Gębicz powitała wszystkich serdecznie, a nastepnie podsumowała pracę uczniów i szkoły w roku szkolnym 2017/2018. W roku szkolnym 2018/19 decyzją Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej stypendium Premiera będą otrzymywać z LO Karolina Cieślak z klasy II c, z TNT Mateusz Tyl z klasy III t. Gratulujemy. Pani dyrektor podziękowała wszystkim uczniom i nauczycielom, pracownikom administracji, za zaangażowanie i ciągłe podnoszenie jakości nauczania i wychowania, bo dzięki wspólnej pracy możemy dzisiaj cieszyć się sukcesami w nauce, sporcie i zachowaniu. Podziękowano także organowi prowadzącemu, Klubowi sportowemu, parafii, rodzicom za przychylność i współpracę w realizacji wielu zadań. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do obejrzenia prezentacji, która przypomniała wydarzenia roku szkolnego 2017/18. 

W klasyfikacji rocznej średnia szkoły wynosi 4,24 natomiast wśród klas liceum i technikum najwyższą średnią uzyskała klasa I b – 4,45. 

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymali uczniowie:
klasa Ia

1. Agnieszka Gwizdek 
2. Aleksandra Kowal 
3. Kornelia Kmita
4. Julia Zając 

 klasa I b

1. Krzak Wiktoria 
2. Fabisz Aleksandra 
3. Pawełoszek Wiktoria 
4. Badowska Karolina 
5. Wachnik Natalia 
6. Mikłaszewska Svenja
7. Głowacz Magdalena 
8. Frach Natalia 
9. Kobędza Oliwia 
10. Mordal Cezary 
11. Kostrzewa Szymon 

 klasa I t

1. Wilk Maciej 

klasa II a

1. Marta Bujacz 
2. Dominika Kmiecik 
3. Jakub Mielczarek 
4. Wiktoria Gocałek 
5. Monika Ludwiczak   

klasa II b 

1. Kowalska Wiktoria 
2. Morawska Martyna 
3. Idus Marlena 
4. Kierasińska Natalia
5. Włodarczyk Emilia 
6. Rozpędowska Marta 

 klasa II c

1. Cieślak Karolina 
2. Łysik Oliwia 
3. Banaszczyk Weronika
4. Szwajkowska Anna 
5. Hałaczkiewicz Wiktoria 
6. Muskała Magdalena
7. Nowacka Marta 
8. Kowalska Julia 
9. Piechura Adrianna

klasa II t

1. Piotrowski Piotr 
2. Małecki Kamil 

klasa III t

1. Tyl Mateusz 
2. Brandt Wojciech 
3. Kaniewski Maciej 
4. Chłopik Kamil 
5. Gaik Natalia  
6. Kutarba Jakub 
7. Telążka Damian 
8. Wroński Bartosz  

W plebiscycie na najlepszego sportowca Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie w roku 2017/18 zwyciężyli:

1. Gierach Milena 
2. Cichowlas Natalia 
3. Pieniążek Bartosz 
4. Miśkiewicz Maria 
5. Stochniałek Jan 
6. Piątczak Weronika
7. Mikłaszewska Svenja 
8. Kaczmarczyk Joanna 
9. Zalewska Magdalena 
10. Kmita Kornelia 

100 % frekwencję w roku szkolnym 2017/18 mieli:

1. Julia Mastalerz
2. Natasza Malik 
3. Zuzanna Zysiek 
4. Oliwia Łysik 

Najlepszy czytelnik w miesiącu maju to Oliwia Łysik klasa II c. Najlepiej czytająca klasa w miesiącu maju i w roku szkolnym 2017/18 KLASA II C. Najlepszym czytelnikiem w roku szkolnym 2017/18w Liceum jest Katarzyna Zinówka klasa II c, w Technikum jest Bartosz Wroński klasa III t. Najlepszym czytelnikiem w roku szkolnym 2017/18 wśród nauczycieli jest pani Katarzyna Wojtania. Laureatką konkursu na najlepszą recenzję w miesiącu maju i roku szkolnym 2017/18 jest Marta Rozpędowska.

Nagrodę za wysokie wyniki w nauce lub szczególnie zaangażowane w życie szkoły lub wolontariat lub reprezentowanie szkoły otrzymali:

1. Kinga Zając
2. Dominika Lis
3. Mateusz Szcześniak
4. Szymon Krawczyk
5. Mikołaj Adamik
6. Bartłomiej Nowak
7. Zuzanna Zysiek
8. Sylwia Ornatowska
9. Bartłomiej Dąbrowski
10. Bartłomiej Lechowski
11. Eryk Łuszczyński
12. Jan Kowalczyk
13. Michał Sujewicz
14. Skurzewska Julia

W podziękowaniu za trudy minionego roku szkolnego Patrycja i Sylwia wykonały pięknie utwór muzyczny. Na zakończenie pani dyrektor życzyła wszystkim udanego wypoczynku i niezapomnianych wrażeń, słonecznych, radosnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.