Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY
– KONKURS POWIATOWY ETAP SZKOLNY
17 października 2018 roku w naszym Zespole odbył się szkolny etap Powiatowego konkursu sprawdzającego wiedzę z zakresu przepisów ruchu drogowego „ABC BEZPIECZEŃSTWA NA DRODZE MŁODEGO KIEROWCY” organizowanego przez Stowarzyszenie Ośrodków Szkolenia Kierowców i Instruktorów Regionu Piotrkowskiego oraz Starostwo Powiatowe w Bełchatowie.  Konkurs "ABC Bezpieczeństwa na Drodze Młodego Kierowcy" zainteresował 38 uczniów naszej szkoły, leczy tylko 5 awansowała do finałowej rozgrywki , która odbędzie się 7.11.2018 w Bełchatowie.
Zwycięzcy już teraz wywalczyli bony o wartości 100 zł , jednak główną nagrodą w konkursie jest dofinansowanie kursu prawa jazdy kategorii B w 100%, 75% i 50%.
Uczniowie ZSP Kleszczów, którzy awansowali do finału:
Agnieszka Gwizdek,
Natalia Wachnik, 
Tomasz Janich, 
Mateusz Tyl, 
Krystian Nowak.
GALERIA